Перейти до панелі інструментів

Інформація для учасників сертифікації 2020

Радимо ознайомитися з адресою пункту тестування та маршрутами доїзду до нього. Деталі про місце, дату та час проведення незалежного тестування зазначено в листі-виклику, який розміщено в кабінеті учасника сертифікації.

Потрібно взяти із собою:
▪️паспорт або інший документ, що посвідчує особу (копія паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, не дає права на допуск учасника сертифікації до пункту тестування);
▪️лист-виклик;
▪️дві-три ручки з чорнилом чорного кольору;
▪️маленьку прозору пляшку з питною водою (за бажанням).

Учасник сертифікації, документи якого містять розбіжності в персональних даних, повинен також надати копію відповідного документа (свідоцтва про зміну імені (прізвища, власного імені, по батькові) та/або свідоцтва про шлюб, та/або розірвання шлюбу).

Просимо завчасно прибути до пункту тестування. Допуск здійснюватиметься лише з 10:15 до 10:50. Учасники сертифікації, які прибули після 10:50, до пункту тестування не допускаються.

Детальніше можна прочитати за посиланням http://testportal.gov.ua/zagagalna-informatsiya-pedahog/

Нагадуємо

Педагогічним працівникам, які успішно пройшли сертифікацію, встановлюється щомісячна доплата в розмірі 20 відсотків посадового окладу (ставки заробітної плати) пропорційно до обсягу педагогічного навантаження, що виконується працівником на цій посаді, що підтверджено постановою Кабінету Міністрів України від 19.02.2020 №113
https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vstanovlennya-doplati-pedagogic-a113

Поділитись: