Перейти до панелі інструментів

Вітаємо з хорошими результатами!

У січні 2020 року з метою популяризації творчої спадщини Т.Г.Шевченка, утвердження його духовних заповідей як важливого чинника консолідації суспільства, активізації виховної та патріотичної роботи серед учнівської молоді проводився ІІІ (обласний) етап ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінаціях «Література» та «Історія України і державотворення» на тему «Ради тебе перли в душу сію, ради тебе мислю і творю…» (В. Симоненко «Задивляюсь у твої зіниці…»).

За підсумками наказу Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації від 04.02.2020 № 55 «Про підсумки ІІІ етапу ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості» маємо такі результати:

Кліпа Максим, учень  8 класу  Ванчиківецької  ЗОШ І-ІІІ ст.  отримав диплом ІІ ступеня в номінації «Історія України і державотворення» (вчитель Міхаєса О.В.);

Стоян Маргарита, учениця 10 класу Динівецького НВК отримала диплом ІІІ ступеня в номінації «Історія України і державотворення» (вчитель Стоян Л.С.);

Козьма Ніколь, учениця 8 класу Черленівської  ЗОШ І-ІІІ ст. отримала диплом ІІІ ступеня в номінації «Література» (вчитель Грицуник Є.Г.).

Дякуємо за участь і бажаємо творчої наснаги!

Поділитись: