Перейти до панелі інструментів

ХІ Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник»

Сьогодні, 03 березня, була проведена  українознавча гра «Соняшник» в якій взяли участь 183 учнів 1-11 класів з 5-ти освітніх закладів району: Боянської ЗОШ – 43, НВК «Боянська гімназія» – 24, Топорівської ЗОШ – 63, Тарасовецької ЗОШ – 17, Чорнівського НВК – 36.

Гра проводилась за шістьма варіантами завдань: для учнів 1–2, 3–4, 5–6, 7–8, 9 і 10–11 класів відповідно до Інструкції адміністратора в кабінеті (з текстом інструкції можна було ознайомитися в програмі реєстрації (кнопка «Інструкція адміністратора»). Спосіб участі у грі: традиційний та/або онлайновий.

Зміст завдань буде оприлюднено на сайті гри до 27 березня 2020 року, а відповіді до них — одразу після отримання оргкомітетом усіх бланків відповідей.

До 20 квітня 2020 року відповіді до всіх завдань і таблиця результатів із роз’ясненням того, скільки балів отримав кожний учасник і яке місце він посів серед усіх учасників у своїй паралелі, буде опубліковано на персональних сторінках програми реєстрації (розділ «Відомість гри») та персональних сторінках учасників гри.

Усі переможці отримають відповідні призи незалежно від способу участі у грі (традиційний, онлайновий).

Бажаємо найкращих результатів!

Поділитись: