Перейти до панелі інструментів

Природні індикатори

рН (potential hydrogeniсила водню) – це показник, який характеризує співвідношення кислоти і лугу в будь-якому розчині. Кислотне середовище має низький рівень рН (від 0 до 6,9), лужне – високий (від 7,1 до 14). Відповідно, нейтральне середовище має рН=7,0.

Найвідомішим їстівним показником рН є сік червоної капусти. Крім того існує багато фруктів, овочів та квітів, які змінюють колір у відповідь на кислотне чи лужне середовище. Відомо, що рослинні пігменти, які відповідають за зміну кольору, – антоціани. Більшість цих речовин змінюють колір від червоного до фіолетового і синього у відповідь на зміну рН середовища. Також можлива зміна кольорів від жовтого до помаранчевого та червоного.

Практично кожна ягода за певних умов змінює колір. Також можна використовувати інтенсивно забарвлені шкірочки овочів, а саме: баклажани, кольорову кукурудзу, столовий буряк. Серед їстівних квітів змінювати забарвлення здатні фіалки, троянди, гібіскус.

Як же використовувати їстівні показники рН?

Існує декілька способів вилучення пігментів із рослин. Ці пігменти можна використовувати в різних цілях, а саме: в писанкарстві, як харчові барвники, для наукових проєктів.

  1. Висушіть квітку, шкірочки фруктів або овочів і перетріть їх в порошок.
  2. Рослини слід дрібно натерти. Замочуємо їх в мінімальній кількості окропу, щоб добути пігмент.
  3. Фільтруємо одержану суміш і охолоджуємо її.
  4. Використовуємо в певних цілях протягом 7 днів.
  5. Можна розчин заморозити і використовувати протягом декількох місяців.

Організм людини також має свій рівень рН, і важливою задачею є підтримання співвідношення в межах норми, адже збалансоване середовище забезпечує нормальне протікання метаболічних процесів, перешкоджаючи розвитку різних захворювань. Відомо, що рН людського організму є слабколужним. Тому при відхиленні від норми виникають різні розлади в роботі травної системи.

Поділитись: