Перейти до панелі інструментів

Круглий стіл в режимі онлайн

Відбувся обласний круглий стіл в режимі онлайн для методистів та керівників методичних об’єднань вчителів румунської мови та літератури (румунської та зарубіжної)

Творча особистість володіє високим рівнем знань, потягом до нового, оригінального, вміє відкинути звичайне, шаблонне, їй притаманні творчі здібності, які відповідають творчій діяльності та є умовою її успішного здійснення.

Сьогодні, 13 квітня 2020 року, на виконання плану роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області методист КУ «ЦНМРЗ» Ольга Скрипник та керівник МО вчителів румунської мови та літератури, вчитель Боянської ЗОШ Марія Васильчук взяли участь у роботі обласного круглого столу в режимі онлайн на тему «Формування творчої особистості на основі організації інтелектуально-пізнавальної діяльності учнів».

Формуванню творчої особистості сприяє дотримання вчителем під час організації навчальної діяльності різноманітних принципів (розвитку, самодіяльності, самоорганізації тощо). Саме на методичних та практичних принципах та аспектах викладання щодо формування творчої особистості наголосила методист ІППОЧО Лілія Говорнян.

Також досвідом роботи з даної проблеми ділились наші колеги зі шкіл області.

Організація навчально-пізнавальної діяльності учнів за тими методиками, які були представлені дають змогу кожному працювати самостійно, опановувати узагальнені прийоми розумової діяльності, розвивати свої творчі здібності.

Хочемо щиро подякувати Лілії Серафимівні та всім виступаючим за такий насичений захід!

Поділитись: