Перейти до панелі інструментів

Всеукраїнський конкурс експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник»

8 квітня 2020 року відбулося засідання журі І етапу Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник», що проводився заочно.

Слід зазначити, що у конкурсі взяли участь роботи 12 учнів з освітніх закладів району та Ванчиківецької ОТГ. Роботи були представлені в 5 номінаціях: «Я і природа», «Рослини навколо нас», «Тваринний світ», «Народознавство» та «Охорона здоров’я».

Учасники конкурсу продемонстрували високий рівень в проведенні досліджень з природознавства. Теми дослідницько-експериментальних робіт були змістовні, цікаві та актуальні.

За результатами конкурсу 4 роботи будуть представлені на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник», який відбудеться після завершення карантину. Ознайомитися з результатами конкурсу можна в наказі про підсумки проведення I етапу (районного) заочного конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник» від 15.04.2020 р. №68.

Поділитись: