Перейти до панелі інструментів

Навчання англійської мови за допомогою цифрових додатків

Сьогодні, 23 квітня 2020 року, вчителі англійської мови з району та ОТГ взяли участь в обласній науково-практичній конференції фахівців у галузі викладання англійської мови «Навчання англійської мови за допомогою цифрових додатків», яка відбулась в онлайн-режимі на платформі цифрового додатку ZOOM.

З вітальними словами до учасників заходу звернулась Богачик Тамара Степанівна, заступник директора ІППОЧО з науково-методичної роботи. Організаторами конференції були Куриш Світлана Михайлівна, завідувач науково-методичного центру іноземних мов та міжнародних відносин ІППОЧО і Худик Катерина Григорівна, методист НМЦ іноземних мов та міжнародних відносин ІППОЧО. Спікером заходу була Огаркова Вікторія Ігорівна, вчитель іноземних мов НВК №209 м. Києва, яка презентувала різні типи та програми дистанційного навчання.

Катерина Худик виступила з темою «Myths and Monsters teaching», ознайомила з сайтами, які можна використати для дистанційного навчання, надала рекомендації щодо покращення викладання англійської мови.

Методист КУ «ЦНМРЗ» Ольга Скрипник разом з учителями-філологами, які долучились до конференції ( Крістіна Басараба – НВК «Боянська гімназія», Ольга Кімін – Боянська ЗОШ, Алла Панас – Рідківська ЗОШ, Катерина Бабан – Костичанівська ЗОШ) щиро вдячні організаторам за проведений захід.

Поділитись: