Перейти до панелі інструментів

ТВОРЧИЙ УЧИТЕЛЬ – ЦЕНТРАЛЬНА ФІГУРА В МОДЕРНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

Саме під такою назвою сьогодні, 30 квітня 2020 року, відбувся обласний методичний практикум для вчителів румунської мови та літератури( румунської та зарубіжної) в режимі онлайн.

Метою даного заходу було визначення складників творчості вчителя, акцентування уваги на елементах педагогічної майстерності та створення креативного середовища. Головними завданнями була популяризація педагогічних знахідок вчителів, новаторських прийомів й форм співпраці «творчий учитель – творчий учень», сприяння поширенню й використанню досвіду роботи педагогів області.

З вітальними словами до учасників практикуму звернулась Тамара Богачик, заступник директора ІППОЧО з науково-методичної роботи. Організатором заходу була Лілія Говорнян, методист НМЦ суспільно-гуманітарних дисциплін та міжнародної інтеграції ІППОЧО.

Наступним етапом дійства були презентації з досвіду роботи методиста  румунської мови та літератури Сторожинецького району Руслани Савчук та керівника МО Олени Бурли.

Також досвідом роботи ділились колеги з інших районів та ОТГ.

 Лілія Серафимівна під час свого виступу наголосила, що на сучасному етапі розвитку суспільства особливої актуальності набуває проблема створення умов розвитку особистості, яка здатна для творчого перетворення світу та соціально значущої діяльності. Сформувати таку особистість неможливо без педагогічної майстерності вчителя. Особливістю педагогічної творчості є те, що це завжди співтворчість. Вона тісно пов’язана з діяльністю всього педагогічного колективу, кожного учня, який і є основним партнером учителя по творчості. 

На завершальному етапі методичного практикуму всі учасники отримали індивідуальні проектні завдання, які потрібно виконати до наступного заходу.

Методист КУ «ЦНМРЗ» Ольга Скрипник та керівник МО вчителів румунської мови та літератури Новоселицького району Марія Васильчук теж активно долучитись до обговорень та побажань учасникам дійства.

Dorim să mulțumim tuturor vorbitorilor și organizatorilor evenimentului, în special Lilia Serafimovna pentru întâlnirea online!

Поділитись: