Перейти до панелі інструментів

Удосконалення педагогічної майстерності вчителя

Саме під такою назвою сьогодні, 15 травня 2020 року, відбувся обласний методичний практикум для методистів та керівників методичних об’єднань вчителів румунської мови та літератури (румунської та зарубіжної)  в  режимі онлайн.

У даному заході взяли участь і методист КУ «ЦНМРЗ» Ольга Скрипник та керівник МО вчителів румунської мови та літератури, вчитель Боянської ЗОШ Марія Васильчук.

Модератором методичного практикуму була Лілія Говорнян, методист НМЦ суспільно-гуманітарних дисциплін та міжнародної інтеграції ІППОЧО. Лілія Серафимівна під час свого виступу озвучила основне поняття педагогічної майстерності, окреслила складові педагогічної майстерності, види педагогічної діяльності, запропонувала взяти участь в обговоренні педагогічних ситуацій.

Досвідом роботи з проблеми заходу ділились педагоги Глибоцького району. Ми мали можливість побачити і почути виступи: Олесі Намаки – директора Глибоцького навчально-методичного центру, Домніки Міхай – методиста з румунської мови та літератури, Марії Шапки – керівника МО вчителів румунської філології та інших педагогів району.

Також до  учасників заходу з вітальними словами звернулась Тамара Богачик, заступник директора ІППОЧО з науково-методичної роботи. Тамара Степанівна привітала всіх з Днем сім’ї, з Днем Європи та побажала професійного зростання.

Під час обговорення заходу методисти з румунської мови та літератури отримали творче завдання, яке потрібно буде підготувати до наступної зустрічі.

Toți participanții la atelierul metodic au remarcat nivelul ridicat de pregătire a vorbitorilor  și-au dorit reciproc sănătate, fericire umană, cariere de succes și studenți creativi.

Поділитись: