Перейти до панелі інструментів

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» у 2019/2020 н.р.

19 травня 2020 року на платформі цифрового додатку ZOOM була проведена вебінар-нарада з питань організації та проведення Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» у 2019/2020 н.р.

У нараді взяли участь методист КУ «ЦНМРЗ» Ольга Волкова, регіональний координатор Анжела Бота, керівник кафедри вчителів математики РІМО вчителів природничо-математичних дисциплін, вчитель математики Боянської ЗОШ та координатори Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» ЗЗСО району/ОТГ.

Організатором та спікером вебінар-наради виступила Біляніна Ольга Ярославівна, методист науково-методичного центру природничо-математичних дисциплін ІППОЧО, обласний координатор Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру».

Учасники заходу обговорили важливі питання: терміни, форму проведення, забезпечення технічної підтримки конкурсу «Кенгуру-2020» в умовах карантину.

У зв’язку з карантинними обмеженнями в закладах освіти Міжнародний етап математичного конкурсу «Кенгуру» у 2019/2020 навчальному році буде проведено у форматі on-line: початок – 22 травня 2020 р. о 09.00; завершення – 24 травня 2020 р. о 21.00.

Було також наголошено, що всі учні, які зареєструвалися на конкурс «Кенгуру-2020», зможуть взяти в ньому участь і отримають призи. Ольга Ярославівна підготувала презентацію, в якій детально описано кроки проведення конкурсу в онлайн-режимі. З даною презентацією можна ознайомитися нижче.

Поділитись: