Перейти до панелі інструментів

Відбулися інструктивно-методичні онлайн-наради з вчителями закладів освіти Новоселицького району та ОТГ

25 серпня 2020 року методистами КУ «Центр НМРЗ» спільно з керівниками районних методичних об’єднань проведено інструктивно-методичні онлайн-наради для педагогічних працівників району та ОТГ з усіх навчальних предметів.

Розпочався захід пленарним засіданням у якому взяли участь Довганюк А.В., начальник відділу освіти та Власов С.А., директор КУ «Цент НМРЗ». Анжела Василівна привітала всіх педагогів з початком нового навчального року, наголосила на важливості чіткої організації освітнього процесу, який у 2020/2021 н.р. реалізуватиметься також із врахуванням результатів міжнародного дослідження якості освіти PISA-2018, у якому Україна брала участь вперше. Кожне дослідження PISA має провідну компетентність: PISA-2018 була читацька грамотність, для PISA-2021 стане математична, для PISA-2024 – природничо-наукова компетентність. Також не менш важливим буде впровадження STEM-освіти.

Сергій Анатолійович ознайомив учасників з принципом роботи онлайн-нарад та побажав плідної співпраці.

Далі керівники методичних об’єднань та методисти КУ «Центр НМРЗ», використовуючи платформу цифрового додатку ZOOM, довели до відома вчителів пріоритетні напрямки розвитку шкільної освіти району та ОТГ у 2020/2021н.р., детально опрацювали методичні рекомендації, обговорили проблеми, намітили перспективи. Всі учасники нарад отримали предметні кейси.

Поділитись: