Перейти до панелі інструментів

Вебінар військово-патріотичного виховання

15 вересня 2020 року відбувся обласний вебінар «Організація виховної роботи за принципами та методами військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). 

     Під час заходу були розглянуті питання щодо впровадження виховної системи Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в освітніх закладах, типових правил та умов проведення  змагань і конкурсів І та ІІ етапів гри у середній та старшій  вікових групах, створення та реєстрації куренів тощо. Окреслено  також основні завдання на поточний навчальний рік, зокрема: збільшити кількість зареєстрованих куренів; посилити висвітлення діяльності куренів у соціальних мережах; змінити методику патріотичного виховання (замінити почуття страху від кількості загиблих під час війни на гордість за Героїв України); здійснити підготовку до відзначення Дня Захисника України; розвинути співпрацю з громадськими організаціями та військовими частинами.

   У вебінарі взяли участь методист КУ «Центр  науково-методичного та ресурсного забезпечення» В.Горбатюк  та вчителі предмета «Захист України» закладів освіти.

 

Поділитись: