Перейти до панелі інструментів

Якісна підготовка до ЗНО-2021 з англійської мови

Сьогодні, 6 жовтня 2020 року, для вчителів англійської мови Новоселицького району та Ванчиківецької ОТГ була проведена методична студія за участі Світлани Михайлівни Куриш, завідувача науково-методичного центру іноземних мов та міжнародних відносин ІППОЧО. Захід був організований в онлайн-режимі на платформі ZOOM, модератором була Ольга Юріївна Скрипник, в.о. директора КУ «ЦНМРЗ».

Світлана Михайлівна ознайомила учасників заходу з програмою та особливостями цьогорічного тестування. Сертифікаційні роботи 2021 року з іноземних мов містять завдання рівня стандарту та профільного рівня. Здобувачі освіти, яким результат ЗНО з іноземної мови має зараховуватися як оцінка за ДПА, отримують її за результатами виконання завдань: рівня стандарту, якщо вивчали відповідний навчальний предмет на рівні стандарту; рівня стандарту та профільного рівня, якщо вивчали відповідний навчальний предмет на профільному рівні.

Також Світлана Михайлівна презентувала  посібник у співавторстві з В.Заяц «ЗНО – 2021. Англійська мова. Комплексна підготовка + інтерактивні тести».

Посібник містить матеріали, які допоможуть випускникам закладів загальної середньої освіти якісно підготуватися до 3НО з англійської мови.

Видання складається з розділів, які вміщують тренувальні вправи різних рівнів складності з аудіювання, читання, використання мови, письма та тести у форматі 3НО. Тексти з аудіювання, ключі до вправ та тестів розташовано в кінці посібника. Аудіосупровід до завдань з аудіювання розміщено на сайті видавництва «Генеза» за QR-кодуванням.

Усі учасники мали можливість задавати питання та ділитись власними враженнями.

Поділитись: