Перейти до панелі інструментів

Тренінг на тему «Внутрішня система забезпечення якості освіти: організаційно-методичні аспекти»

10-11 січня на базі Управління державної служби якості освіти у Чернівецькій області відбувся навчальний тренінг на тему «Внутрішня система забезпечення якості освіти: організаційно-методичні аспекти», в якому взяли участь керівники закладів освіти району, заступники керівників з навчально-виховної та виховної роботи, педагогічні працівники.

Гостинно зустріла учасників тренінгу Оксана Михайлівна Палійчук, яка привітала гостей, розповіла про зміст та функції управління, дала цінні настанови та навіть запросила на екскурсію до офісу управління.

Під час першого модуля, який провела Христина Мірчівна Фештрига, головний спеціаліст відділу інституційного аудиту, учасники тренінгу мали можливість не лиже отримати теоретичні навички у створенні Стратегії розвитку закладів освіти, а й застосувати їх на практиці під час групових форм роботи.

Другий модуль, який передбачав роботу над Внутрішньою системою забезпечення якості освіти провела Олена Володимирівна Григор’єва, заступник начальника управління-начальник відділу інституційного аудиту.

Робота була насиченою, але дуже вичерпною, професійною та корисною!

Дякуємо Управлінню державної служби якості освіти у Чернівецькій області за теплий прийом, отримані знання, уміння й навички.

ФОТО

Поділитись: